Avusturya Konsoloslukları Noel’de ve yeni yılda hizmet vermeyecek

01 Aralık 2020, Salı

Türkiye’de hizmet veren Avusturya temsilcilikleri Türkiye Cumhuriyeti ve Avusturya’nın resmi tatil günlerinde kapalı olmasından ötürü hizmet vermeyecek. Avusturya Konsolosluğu’ndan yapılan açıklamaya göre; Avusturya Başkonsolosluğu, Avusturya Büyükelçiliği ve Avusturya Fahri Konsoloslukları Türkiye’de ve Avusturya’da resmi tatil olarak ilan edilen Noel’de ve yeni yılda hizmet vermeyecek. 

 

Avusturya Konsolosluğu’ndan yapılan açıklamaya göre Avusturya Büyükelçiliği, Avusturya Başkonsolosluğu, Avusturya Konsoloslukları ve Avusturya Fahri Konsoloslukları aşağıdaki tarihlerde kapalı olacaktır. 

 

25 Aralık tarihinde Noel tatili olması sebebi ile Avusturya Ankara Büyükelçiliği ve Avusturya Konsoloslukları kapalı olacaktır.


31 Aralık Perşembe günü Yeni yıl tatili nedeni ile Avusturya Ankara Büyükelçiliği ve Avusturya Konsoloslukları yarım gün hizmet vermeyecektir.

 


Not: 1 Ocak 2021 Cuma günü Avusturya Büyükelçiliği ve Avusturya Konsoloslukları hizmet vermeyecektir.

 

Avusturya Büyükelçiliği ve Konsoloslukları vize işlemleri ve konsolosluk işlemleri 

 

Avusturya vize ve konsolosluk işlemlerinizi planlamadan önce Avusturya Büyükelçiliği ve Avusturya Konsolosluklarının resmi tatil günlerini gözden geçirmelisiniz.